Cертифікати

 • expand_more expand_less
  EcoCert

  Один з найбільш строгих та престижних сертифікатів у світі, перший міжнародний сертифікуючий орган, який розробив стандарти натуральної та органічної косметики. ECOCERT видає органічні сертифікати як на цілі продукти, так і на окремі інгредієнти.

  Наявність сертифікату ECOCERT свідчить про те, що на всіх етапах виробництва дотримані всі вимоги та строгі стандарти. Сюди входять:

  - вирощування та збирання сировини;
  - створення косметичних формул;
  - процес виробництва;
  - розлив;
  - упаковка.

  Перелік вимог до органічної косметики, встановлений стандартами ECOCERT:
  - мінімум 95% рослинних і натуральних інгредієнтів;
  - мінімум 10% органічних інгредієнтів та 95% натуральних і рослинних інгредієнтів;
  - максимум 5% синтетичних інгредієнтів, які не входять у заборонений список.

  Відповідно до стандарту, органічна косметика не містить:
  - мінеральні масла (SLS) та силікони;
  - емульгуючі речовини (PEG);
  - загущуючі речовини (карбомери);
  - консерванти групи парабен;
  - синтетичні ароматизатори та барвники;
  - жирні спирти і кислоти;
  - пропіленгліколь;
  - ізопропілмірістат.

 • expand_more expand_less
  Eco Control

  Eco Control - незалежний німецький інститут (Остероде, Німеччина) сертифікації продукції, у тому числі органічних косметичних засобів. Eco Control є органом, що інспектує та сертифікує екологічні/органічні продукти та системи перевірки якості у непродовольчому секторі (натуральна та органічна косметика; сировина, вироблене та вирощене за органічними законами і т.д.).

  До продукції, сертифікованої Eco Control ставляться такі вимоги:
  - при виробництві не використовувати сировину тваринного походження;
  - не застосовуються штучно створені алергічні реакції для стимулювання природних ароматів;
  - відкрите декларування охорони навколишнього середовища;
  - не застосовуються консерванти, у тому числі при виробництві парфумерних композицій;
  - за допомогою добровольців для тестування готової продукції підтверджується дерматологічна сумісність та науково обґрунтовується ефективність косметики;
  - у виробничому циклі застосовуються енергозберігаючі технології.

 • expand_more expand_less
  OK Biobased

  Сертифікація OK biobased надає гарантію відновлюваності сировини та перевіряє цикл створення синтетичних матеріалів на основі натуральних (крохмалю, целюлози, молочної кислоти і т.д.). Таким чином компанії вирішують економічні та екологічні проблеми, що пов'язані з парниковими газами.

  На підставі певного відсотка відновлюваної сировини (% на основі біо), продукт може бути сертифікований як біо на основі однієї, двох, трьох або чотирьох зірок.

 • expand_more expand_less
  OK Compost HOME

  Сертифікат гарантує, що продукти із позначкою OK Compost можна компостувати.

  Домашнє компостування є більш тривалим, складним і трудомістким процесом, ніж індустріальне. Сертифікат OK Compost HOME означає, що даний продукт повністю біорозкладаним, навіть з урахуванням особливих умов домашнього компостування.

 • expand_more expand_less
  Vincotte

  Vincotte - бельгійський орган сертифікації. Цей холдинг є результатом злиття двох аналогічних некомерційних інспекційних асоціацій: AIB і Association Vincotte.

  AB Vincotte - видає акредитацію на основі чотирьох стандартів (ISO 17020, ISO 17021, ISO 17025, ISO 17065). Компетенція Vinçotte регулярно підтверджується.

  Мета Vincotte - зробити все можливе в області захисту, безпеки, якості та охорони навколишнього середовища.

  Бренд Eco by Naty - єдиний виробник дитячих підгузників, який має даний сертифікат і представлений в Україні.

 • expand_more expand_less
  Vegan Society/V-Label

  Vegan Society / V-Label - освітня і благодійна організація, що має міжнародний сертифікат і підтримує вегетаріанський спосіб життя. Товариство було сформовано у 1944 групою вегетаріанців.

  До вимог стандарту "Vegan" входить заборона на використання наступних груп:
  - Тварини. Під визначенням "тварина" Веганське Товариство має на увазі весь тваринний світ, тобто всіх хребетних і всіх багатоклітинних безхребетних. Слово може бути використаний як іменник або прикметник та для позначення видів або окремих тварин, в залежності від контексту.
  - Компоненти тваринного походження. При розробці та/або виробництві продукту, і у відповідних випадках його компонентів, не допускається використання будь-яких компонентів з продуктів тваринного походження, побічних продуктів або похідних.
  - Випробування на тварин. При розробці і / або виробництві продукту, і в відповідних випадках його компонентів, не допускається проводити будь-які випробування на тваринах з ініціативи виготовлювача, від його імені, або іншими особами, підконтрольними виробнику.
  - Генетично модифіковані організми (ГМО). При розробці та/або виробництві продукту, та у відповідних випадках його компонентів, не допускається використання ГМО, що містять гени тварин. При подачі заявки на реєстрацію продукту для сертифікації продукти, що містять ГМО, повинні мати відповідне маркування.

   

   

 • expand_more expand_less
  ICEA

  ICEA (Інститут Етичної та Екологічної Сертифікації) - італійський орган сертифікації еко, біо, органічних продуктів тваринництва, сільського господарства, меблів, текстилю, побутової хімії, засобів особистої гігієни і косметики по всій Європі. Видаючи свій сертифікат, ICEA не тільки перевіряє склад на наявність або відсутність заборонених компонентів, він простежує весь ланцюжок життєдіяльності кожного інгредієнта від вирощування до утилізації відходів.

  Отримання сертифіката проходить щорічно, адже продукти, що мають даний сертифікат є гарантом якості і безпеки не тільки для людини, але і для природи.

  Обов'язковою для отримання сертифіката є такі умови: 95% сільськогосподарської сировини, що входить до складу продукту, має бути вирощена органічним способом. Мінімум 10% інгредієнтів мають бути органічними.

  Також до критеріїв сертифікації відносяться:
  - відсутність хімічних добавок, технологій генної інженерії (без ГМО);
  - виробництво і складування продукції відповідно до інструкцій органа, що сертифікує;
  - особливий порядок ведення документації, що дозволяє відстежити виробництво продуктів на всіх стадіях від виробництва сировини до передачі покупцеві; - жорсткий регламент відходів, викидів, джерел живлення та електроенергії, логістики та санітарно-гігієнічних норм;
  - перевірки сертифікуючим органом кілька разів на рік;
  - виробник не може проводити випробування і тестування на тваринах- відмова від використання продуктів тваринного походження, якщо тваринам було завдано шкоди;
  - товари не можуть піддаватися радіоактивному випромінюванню;
  - виробництво не використовує шкідливі технології;
  - використання біорозкладної упаковки;
  - відмова від використання спиртів, синтетичних барвників та ароматизаторів, парабенів, силіконів, полімерів, продуктів нафтопереробки.

 • expand_more expand_less
  FSC

  FSC (Forest Stewardship Council, Лісова опікунська рада) - міжнародна організація, що створила систему підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами. Стандарт регулює вирубку лісу та якість використовуваної деревини, що допомагає зберегти екологію та життя тисячам тварин.

  Сертифікат FSC видається незалежним аудитором на підставі суворої щорічної перевірки на місці заготівлі лісу. Він є визнаним знаком якості лісопаперової продукції у 81 країні. Всього у світі сертифіковано понад 130 млн. га лісів і видано понад 19 тис. сертифікатів на ланцюги поставок, що дозволяють виводити FSC-сертифіковану лісопаперову продукцію на ринок.

 • expand_more expand_less
  GOTS

  Для отримання сертифіката GOTS (Global Organic Textile Standard) перевіряється весь ланцюг життя продукту: від вирощування рослин для отримання волокон, обробки волокон та виробництва тканини, фарбування тканини і нанесення малюнка, аж до того, яке машинне масло допустимо використовувати для прядильних, в'язальних, швейних машин і, звичайно ж, до утилізації відходів виробництва і пакувальних матеріалів. За стандартом GOTS "organic" текстиль повинен містити більше 95% волокон біовиробництва і менше 5% волокон звичайного виробництва.

  Стандарт передбачає:
  - все хімічні інгредієнти (барвники, допоміжні речовини, хімічні речовини, що необхідні у процесі переробки) повинні бути перевірені на відповідність вимогам токсичності та біорозкладності;
  - заборона на: важкі метали, формальдегід, ароматичні розчинники та генномодифіковані організми (у тому числі на ензими, що отримані з таких організмів);
  - обмеження на використання синтетичних сполучних агентів;
  - заборона на використання машинних олій, що містять важкі метали;
  - відбілюючі речовини допустимі лише на основі кисню (заборона на хлор);
  - заборона на використання азобарвників, що виділяють канцерогенні сполуки аміну;
  - заборона на друк зображень із використанням речовин, що містять пластизоли, фталати, ПВХ;
  - використання аксесуарів із ПВХ, нікелем або хромом;- кожне підприємство повинно мати програму по захисту навколишнього середовища, мета якої мінімізація відходів, стічних вод, а також програму економного використання води, електрики;
  - заборона на використання для пакувальних матеріалів (обгортки, бирки, упакування посилок) ПВХ, а також матеріали паперової промисловості мають відповідати стандартам FSC або PEFC або мають бути вироблені із вторсировини.

 • expand_more expand_less
  Cruelty Free

  Cruelty Free / Animal Friendly - даний сертифікат гарантує що продукція не тестується на тваринах: ніяких дослідів на тваринах у лабораторіях виробників або постачальників компонентів. Органи, що видають його, строго перевіряють готовий продукт, кожен інгредієнт і кожного постачальника.

  Щоб спростити собі задачу і бути на 100% впевненим у чесності виробника, можна перевірити бренд на міжнародних сайтах. Наприклад, нашу продукцію Friendly Organic можна перевірити на етичність тут: https://www.crueltyfreeinternational.org/LeapingBunny?/shopper

  Для перевірки необхідно перейти за посиланням і написати назву бренду.

 • expand_more expand_less
  US EPA SAFER CHOICE

  Сертифікація Safer Choice Program входить в одну з партнерських програм U.S. Environmental Protection Agency's (EPA's).

  Місія EPA - захистити здоров'я людей і навколишнє середовище. Тому вони працюють над тим, щоб:
  - повітря, земля і вода не забруднювались і залишалися максимально чистими
  - забруднені землі і токсичні ділянки очищалися і відновлювалися відповідальними за це сторонами
  - хімічні речовини на ринку перевірялися на безпеку.

  Наклейку Safer Choice отримують безпечні продукти. Він допомагає споживачам ідентифікувати та обирати продукти з більш безпечними хімічними інгредієнтами, не жертвуючи якістю або характеристиками.

 • expand_more expand_less
  Dermatology Tested

  Сертифікат означає, що продукція, яка торкається шкіри, пройшла дерматологічні тести та є гіпоалергенною.

 • expand_more expand_less
  USDA

  United States Department of Agriculture, USDA (Міністерство сільського господарства США) - організація, що розробляє стандарти для харчових продуктів та іншої продукції, що претендує на статус "organic". Сертифікація проводиться Департаментом сільського господарства США (US Department of Agriculture) згідно з правилами Національної органічної програми (NOP), що регламентує виробництво, обробку та маркування товарів органічної сільськогосподарської продукції.

  За правилами NOP косметика може отримати знак "100% organic", якщо містить виключно сертифіковані органічні компоненти рослинного походження. При наявності у складі не менше 95% сертифікованих органічних компонентів (решта 5% компонентів складають включені до переліку дозволених правилами NOP), косметика отримує статус "organic". Якщо ж продукт містить не менше 70% сертифікованих органічних компонентів рослинного походження, то йому надається статус "made with organic (ingredients)".

 • expand_more expand_less
  OEKO-TEX

  OEKO-TEX - повністю незалежна від виробників і державних органів організація. Основна діяльність - перевірка всіх компонентів на заборонені речовини. Eco by Naty був протестований, перевірений і сертифікований відповідно до STANDARD 100 by OEKO-TEX. Даний стандарт тестує продукцію на 100 потенційно небезпечних і небажаних речовин.

 • expand_more expand_less
  AllergyCertified Данія

  AllergyCertified Данія підтверджує, що всі інгредієнти ретельно перевірені, є безпечними для здоров'я та гарантує мінімальний ризик появи алергічної реакції.