Наша місія

Не дивлячись на технологічний прогрес ми повинні піклуватися не лише про себе, але і про екологію. Розвинути це у нашому поколінні та передати у наступне - наша задача, адже від цього залежить якість нашого життя та життя наших дітей.

Ми пропонуємо

Товари, яким під силу подарувати дітям щасливе життя: без алергії, гіперчутливої шкіри та інших проблем, що виникають від неякісного догляду. Наші бренди представляють органічні, екологічні та безпечні товари, що піклуються про людину та навколишнє середовище.

Наша історія

Сама ідея відкрити перший дитячий магазин ЕКО товарів в Україні, з'явилась у засновниці Ольги в той момент, коли вона зіткнулася з проблемою пошуку якісних продуктів по догляду за сином Стефаном. Вона хотіла максимально уберегти свого малюка від будь-якої потенційно небезпечної косметики та побутової хімії. Коли прийшов час втілити бажання у реальність, Ольга виявила що в Україні практично неможливо знайти органічні товари, які мали б міжнародні сертифікати.

Після довгих пошуків вихід був один - привезти їх самостійно та допомогти таким же батькам, які знаходяться у пошуках еко-френдлі товарів для своїх дітей. Тому, Ольга поїхала до Польщі зі своїм 2-місячним сином Стефаном на виставку дитячих товарів, аби знайти ту саму органічну продукцію. ЇЇ син був першим, хто перевірив якість обраних товарів. Ця традиція зберігається й сьогодні: все, що ми пропонуємо спочатку тестуємо самі. Це допомагає нам бути впевненими у безпечності та якості органічної продукції.

Ми обираємо бренди за такими принципами:

Якість

Ми пропонуємо лише органічні товари з міжнародними сертифікатами.

Виробник

Обираємо бренди, які відповідально відносяться не лише до формул засобів, але і до навколишнього середовища.

Новинка

Відвідуємо багато спеціалізованих виставок, аби із багатьох пропозицій обрати найкращі бренди та товари.

Репутація

Обираємо лише тих виробників, які не викликають у нас сумнівів. Якщо нас бентежить хоча б одна сторона ведення бізнесу брендом, ми не розглядаємо його як потенційного партнера.

Сертифікація

Обраний нами товар повинен мати міжнародні сертифікати, що підтверджують органічність та безпечність: EcoCert, ICEA, USDA, GOTS, Vegan, Cruelty Free, Safer Choise та ін.

Ціна

Намагаємось, аби наші бренди були не лише екологічними та органічними, а й доступними батькам малюків, для яких ми працюємо.

Наші партнери