Статті

 • expand_more expand_less
  ПАР - ЩО ЦЕ І ЧИ ВАРТО ЇХ БОЯТИСЯ?

  Поверхнево активні речовини (ПАР) – хімічні речовини, які є в складі миючих засобів. Вони прикріплюють молекули бруду і жиру до молекул води, простіше миють та чистять. 
  ПАР діляться: 
  • АНІОННІ – швидко розчиняються, але найбільш шкідливі;
  • КАТІОННІ – мають бактерицидну властивість;
  • АМФОТЕРНІ - в залежності від середовища(кислотне/лужне) проявляють себе як аніонні чи катіонні;
  • НЕІОНОГЕННІ – 100% біорозкладні.

  Згідно з встановленими нормами гігієни – після застосування побутової хімії захисний шар шкіри повинен відновитися на 60% . Нажаль, більшість засобів для чищення та миття не відповідають цим нормам. Окрім того, небіорозкладні ПАР накопичуються в організмі та спричиняють складні захворювання. Проблема і в тому, що очисні споруди не справляються з видаленням ПАР, які повертаються до нас через водопровід. Винятком є біорозкладні ПАР.

  Сьогодні ми вороги своєму здоров’ю й планеті! Щоб зберегти майбутнє дітям необхідно зробити вибір на користь ЕКО засобів, а саме ОРГАНІЧНОЇ продукції без ПАР.

 • expand_more expand_less
  Шкіра новонародженої дитини: особливості, догляд

  Шкіра новонародженого малюка - ніжна й несформована, яка легко травмується та слабкіше протистоїть інфекціям. Після народження дитина починає контактувати з різними умовами навколишнього середовища. Тому, батькам необхідно забезпечити дбайливий  та особливий догляд за її шкірою.

  Щоб зберегти здоров'я новонародженому, рекомендується:
  - Стежити, щоб шкіра довго не контактувала з сечею та калом;
  - Використовувати одяг з натуральних матеріалів та мінімумом швів;
  - Не піддавати тривалому впливу сонця;
  - Використовувати натуральні засоби гігієни;
  - Натуральні побутові засоби для прання речей і прибирання дитячої кімнати;
  - Годування грудьми або правильне харчування.

  Дотримуючись цих нескладних заходів догляду, можна підвищити всі функції шкіри малюка та уникнути безліч захворювань. Також, зберегти чудове почуття ніжного дотику, який  порівнюють з дотиком квіткових пелюсточок.
   

 • expand_more expand_less
  Мікропластік в дитячих пляшках

  З кожним роком на планеті збільшується кількість пластику, а висновки вчених не втішні. Близько 1000 міжнародних досліджень підтвердили небезпеку бісфенолу А, який є серед інгредієнтів  складової дитячих пляшечок.
  Кожен малюк, який п'є з поліпропіленової пляшки дитячу суміш, проковтує за добу приблизно 1,58 мільйонів часток мікропластика. І в майбутньому, вони осідають в тканинах людини.

  Організм дитини слабкий і сильно схильний до впливу зовнішнього середовища. Це основна причина, щоб уберегти малюка від впливу мікропластика.

  Пам'ятайте, завжди є вибір  - скляні пляшечки, виготовлені із  безпечних матеріалів. При їх покупці необхідно звертати увагу на складову та наявність сертифікатів.

 • expand_more expand_less
  Шкідливі компоненти в косметиці

  Кожен з нас піклується про красу та хоча б раз звертав увагу на склад  косметики, яку купує.

  Незважаючи, що більшість з нас за здоровий спосіб життя та популярні еко продукти, багато хто не замислюється, що косметичні засоби мають в складі штучні компоненти. Ми чекаємо швидкого результату, а накопичуючись в організмі, виникають проблеми зі здоров'ям.

  Пропонуємо вивчити СТОП-лист інгредієнтів, яких варто уникати в складі косметичних засобів:

  1. ПАРАБЕНИ - можуть викликати гормональні порушення.
  2. СИНТЕТИЧНІ АРОМАТИ - викликають алергію, напади астми.
  3. ЕТАНОЛАМІТИ - проблеми зі щитовидною залозою.
  4. СІЛОКСАН - порушують гормональний фон.
  5. ФТАЛАТИ- дуже небезпечні для дітей, провокують хвороби нирок.
  6. ПРОПІЛЕНГЛІКОЛЬ - шкодить нервовій системі.
  7. ТАЛЬК - закупорює пори, що сприяє розмноженню бактерій.
  8. ФОРМАЛЬДЕГІД - подразнює шкіру й очі.

  Інформацію про склад кожного продукту можна знайти на упаковці.

  Сьогодні, засобам органічних брендів довіряють більше. Вони постійно перебувають під пильною увагою відповідних структур, які перевіряють якість та безпечність. Підтвердженням є сертифікати.
  Запам'ятайте: наша шкіра - це живий організм, який дихає.

 • expand_more expand_less
  Інститут екологічної сертифікації

  ICEA - інститут етичної та екологічної сертифікації, який спочатку був створений для визначення якості натуральної косметики в Італії.
  А сьогодні, ICEA - провідний сертифікуючий орган який об'єднує 300 акредитованих експертів, 13000 організацій, задіяних у виробництві натуральних та екологічно безпечних товарів.

  У своїх філіях, по всьому світу інститут надає послуги по сертифікації:
  - Натуральної косметики;
  - Екологічного будівництва;
  - Текстильної продукції;
  - Засобів особистої гігієни;
  - Побутової хімії;
  - Меблів та її компонентів.

  Також, ICEA акредитує БІО салони краси.

  Кожна стадія від процесу вирощування рослин до їх переробки й продажу знаходиться під пильним контролем ICEA. Особливий контроль в області ведення документації, який дозволяє відстежувати весь ланцюжок, починаючи від виробництва сировини  та закінчуючи кінцевим споживачем.

  Таким чином, сертифікат ICEA підтверджує екологічну чистоту й безпеку перевіреної продукції, а також, дає гарантію відсутності шкідливих компонентів.

 • expand_more expand_less
  Еко упаковка

  Наша планета зі страшною швидкістю перетворюється в смітник, і левова частка провини за це лежить на тому, в чому пакують товар. Подивившись навколо, ми на кожному кроці зустрічаємо «людські сліди» - поліетиленові пакети, пластикові та металеві баночки.

  Першими прийняли заходи розвинені країни. Сортування сміття та екологічне пакування стало їх спільною культурою, яка закладається з самого дитинства. ЕКО упаковки -не сміття, вони швидко розкладаються в природі (2-3 місяці) або підлягають вторинній переробці.

  Біорозкладані або відновлювальні упаковки можна застосовувати для зберігання, перевезення, доставки товарів. Вони не завдають шкоди людям та  тому, що в них зберігається. Повний перехід на екологічне пакування (еко тара) зупинить накопичення сміття на планеті.

  Піклуватися про навколишнє середовище потрібно заради збереження нашої планети для майбутніх поколінь і свого здоров'я сьогодні. Навіть, якщо вас цікавить тільки прибуток, дотримуйтесь еко-трендів і  повага покупців вам буде забезпечена.
   

 • expand_more expand_less
  Шкода побутової хімії

  Кожному з нас важливо це знати. Стан навколишнього середовища впливає на  якість нашого  життя та наше здоров'я. Лідируюча позиція по забрудненню навколишнього середовища за побутовою хімією. Її склад не розкладається, а накопичується в повітрі, ґрунті, воді. Наслідки - глобальні зміни в кліматі, зникнення по всій планеті безліч представників флори й фауни.

  Засоби для прання та миючі через стічні води потрапляють в ґрунт і водойми. Сучасні очисні споруди не справляються з очищенням води від шкідливого. Все це призводить до погіршення якості питної води, зменшення тривалості життя та підвищення захворюваності серед дітей.

  Склад побутової хімії здатний викликати хронічну алергію, астму, безпліддя, онкологічні захворювання та вроджені патології. Життєдіяльність людини погіршується, все це доведено науково.

  Кожен з нас повинен задуматися й вибрати здоровий спосіб життя, бо поступово все живе на Землі зникне.

 • expand_more expand_less
  Перше купання і особливості шкіри немовляти

  Перше купання - гігієнічна процедура, що робить життя маленького члена сім'ї комфортним. Батькам, як правило, дають безліч порад. Але, умови життя між вихованням кількох поколінь дуже змінилися.

  Через агресивних чинників зовнішнього середовища, в останні десятиліття переглянуті практичні підходи по догляду за новонародженими. Наукові дослідження підтверджують необхідність відмови від зайвої «гігієнічної активності».

  Головне, вибрати нешкідливі засоби гігієни й пам'ятати, шкіра новонародженого особлива:
  - М'яка і ніжна;
  - Тонкіше ніж у дорослих;
  - Вразлива до сонячних променів;
  - Швидко перегрівається й охолоджується;
  - Захисні імунні реакції не сформовані.

  З перших днів життя  можна використовувати сучасну органічну косметику для купання немовляти. Перевірена ЕКО продукція - приємне та комфортне проведення часу під час водних процедур, що не нашкодить здоров’ю малюка.
   

 • expand_more expand_less
  НЕБЕЗПЕКА звичайних підгузок

  Все в світі взаємопов'язане та ніщо не зникає безслідно. Здавалося б, такий простий винахід - підгузок. Один з багатьох продуктів цивілізації.

  Звичайні підгузки - багатошарова система, що складається з хімічно синтетичних матеріалів . Ці матеріали погано піддаються розкладанню в природі та негативно впливають на шкіру дитини. Згідно зі статистикою, дитина за перші роки свого життя використовує близько 5000 підгузок. Вони не підлягають переробці й розкладаються століттями. Таким чином, з народження малюк завдає шкоди навколишньому середовищу. І як сказав, відомий лікар-педіатр Євгеній Комаровський: «Одноразові підгузки, як побутові відходи, здатні завдавати великої шкоди навколишньому середовищу - це одна з найбільш реальних та найбільш відчутних проблем сьогодення».

  Також, більшість батьків впевнені: функція підгузок - зберегти одяг сухим. І як правило, вибір роблять за вигідною ціною, не думаючи про наслідки. Але, ейфорія від звичайних підгузок триває недовго. Багато переконалися на власному досвіді, яка загроза від настільки «зручних» підгузок: роздратування й висипання; підвищена температура в підгузку; алергія; можливість астми.

  Сьогодні підгузок - засіб гігієни, а не елемент одягу. Річ практично незамінна та зручна, але якщо правильно вибрати.
   

 • expand_more expand_less
  Як читати склади: з чого зроблено

  Як правило, у більшості немає часу читати інформацію, надруковану дрібним шрифтом, і купують продукцію відомих торгових марок з реклами, або про яку чули від знайомих. Ми хочемо поділитися потрібною та корисною інформацією для всіх.

  Якщо це косметика то повинна бути не тільки приємною на запах, а й ефективною в дії. Продукти не тільки смачні, а й корисні. Речі не тільки красиві, а й нешкідливі.

  Щоб захистити споживачів, розроблені вимоги до маркування всіх товарів. Обов'язкові вимоги до маркування, які виробники повинні ВИКОНУВАТИ, а споживачі ЗНАТИ:
  - Найменування;
  - Складові (інгредієнти);
  - Кількість (маса, об'єм);
  - Дата виготовлення;
  - Термін придатності;
  - Умови зберігання;
  - Найменування та місце знаходження виробника;
  - Рекомендації та (або) обмеження щодо використання;
  - СЕРТИФІКАЦІЯ.

  Покупець повинен розуміти, за якими стандартами товар пройшов сертифікацію. В основі будь-якої сертифікації лежить екологічний стандарт, якому продукція повинна відповідати. Систем сертифікації багато. Головний принцип - відкритість. Наявність сертифіката говорить про якість та безпеку. Стандарти всіх  циклів виготовлення продукції дозволяють розглянути аспекти впливу товару на навколишнє середовище, у всіх стадіях - від сировини до утилізації.
   

 • expand_more expand_less
  Еко маркування

  Попит на ЕКО товари збільшується не тільки на рівні пересічних покупців, але й на державному. Сьогодні ЕКО продукція повинна відповідати екологічним стандартам і мати ЕКО маркування.

  Екологічні стандарти - це нормативні документи, що встановлюють комплекс обов'язкових для виконання норм, правил, вимог в області охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів. Для всіх ЕКО стандартів є вимога - НЕ використовувати небезпечні речовини, які здатні завдати шкоду навколишньому середовищу, здоров'ю та генетичному фонду людини. Всі стандарти переглядаються відповідно до останніх досягнень науки, техніки й виробництва.

  А щоб не купувати «шкідливе», потрібно розбиратися в ЕКО маркуванні. ЕКО маркування (графічні символи або текст) - інформує покупця про те, що продукція / упакування безпечні та містять екологічно чисті натуральні компоненти. Також, символи підтверджують відсутність дослідів на тваринах, хімічних компонентів і ГМО, шанобливе ставлення до місця виробництва продукту й навколишнього середовища.

  Отримати ЕКО маркування може лише та компанія, яка пройшла експертизу та довела екологічну безпеку й високу якість своєї продукції. Перевірку на відповідність нормам можуть здійснювати державні структури або екологічні організації. У процесі перевірки продукція оцінюється на всіх стадіях циклу виробництва - від якості сировини до утилізації упаковки. У багатьох країнах існує своє державне ЕКО маркування товарів, визнане світовою громадськістю та користується попитом.
   

 • expand_more expand_less
  Що таке “біорозкладаність” та чому це так важливо

  Визначення "біорозкладаний" означає, що речовина здатна до біологічного розпаду з утворенням вуглекислого газу, мінеральних солей та інших речовин. Важливу роль в біорозкладанні грають мікроорганізми, які присутні в навколишньому середовищі та харчуються в основному органічними відходами.

  Тобто, біорозкладаність гарантує, що порошок, який з водою потрапляє у водойму, крем, який ви ввечері змиєте з особи або дитячий одноразовий горщик “Tron”, який ви утилізуєте після використання, не зашкодять природі. А отже, не нашкодять вам та вашим малюкам.
  Біорозкладані продукти не будуть лежати на звалищах тисячі років. Саме це є одним із найважливіших критеріїв, за яким необхідно підбирати засоби догляду, гелі для прання, миючі засоби та будь-які інші товари. Але, звичайно, не варто забувати про їх склад! Продукти зі шкідливою складовою майже не бувають біорозкладані, виробники все одно полюбляють написати про це на своїх пляшечках. Це ще один спосіб обману покупців, тому ви повинні бути напоготові!

  Усі наші засоби для дому, косметика, гігієнічні засоби є органічними та біорозкладними. Однак, не варто плутати біорозкладані продукти з тими, що можна компостувати. У нас в арсеналі є і такі! Детальніше про різницю між цими поняттями ми розповімо пізніше.
   

 • expand_more expand_less
  Що обрати: антисептик чи дезінфектор?

  Найбільш хвилююча тема сьогодення - це дезінфектори й антисептики. У чому ж різниця між цими засобами і чи є вона взагалі?

  Обидва засоби - це хімічні речовини або їх сполуки, які використовуються для знищення вірусів і бактерій.
  Дезінфектори використовуються для знищення мікробів на неживих об'єктах в різних приміщеннях: косметичних і манікюрних салонах, операційних, тощо.

  Антисептик використовується саме для знезараження шкіри, сьогодні для рук. Такими засобами, у порівнянні з дезінфекторами, можна користуватися без спеціального захисту та при цьому вони не повинні завдавати шкоди здоров'ю людини.

  Пам'ятайте, що антисептик буде ефективний від вірусу тільки за умови, що вміст спирту не менше 60%. Інакше, віруси просто залишаться на ваших руках. За інших умов можна вибрати антисептик без спирту, щоб просто продезінфікувати руки собі й дитині, але в період пандемії спирт у складі - це необхідність. Саме тому потрібно уважно стежити за дітьми під час використання антисептика. Інакше, проковтнувши спиртовмісні рідини, малеча серйозно нашкодить своєму здоров’ю.

  Бережіть себе та користуйтеся тільки перевіреними засобами!

 • expand_more expand_less
  Бісфенол-А - НЕБЕЗПЕЧНИЙ інгредієнт у пластиці

  Бісфенол-А - речовина, що міститься у пластику, харчових контейнерах, одноразових стаканчиках, дитячих пляшечках і не тільки.
  Чим небезпечний? При нагріванні потрапляє у їжу та організм. Має властивість накопичуватися. Може пригнічувати нервову систему, розвивати онкологію, провокувати проблеми з серцем, ожиріння. Особливо небезпечний для дітей. Наприклад, в Канаді на рівні держави заборонено годувати дітей з посуду, який містить Бісфенол-А.

  Ми рекомендуємо:
  1. Якщо ви користуєтеся пластиковим посудом або у ваших малюків є дитячі пляшечки - регулярно оновлюйте їх.
  2. На наливайте у пляшечки занадто гарячі суміші та не грійте їжу у пластиковому посуді. Бісфенол-А потрапляє у їжу саме під час нагрівання.
  3. Не використовуйте пластиковий посуд з ушкодженнями та подряпинами. Особливо це стосується дитячих пляшечок. Зверніть увагу, що в подряпинах накопичуються бактерії.
  4. По можливості використовуйте скляний або керамічний посуд.

  Ми пропонуємо пляшечки “Everyday Baby”(ШВЕЦІЯ), які виготовлені з міцного боросилікатного скла. Це свідчить про те, що вони на 100% безпечні для малюків. Пляшечки не містять Бісфенол-А, їх можна гріти та мити в посудомийній машині при високих температурах.

 • expand_more expand_less
  Спробувавши одного разу, більше не зможете відмовитися

  Ми, жінки, так звикли витрачати гроші на своїх дітей, чоловіків, батьків, домашніх улюбленців та інших, що часто думаємо про себе не в першу чергу. Нам здається, що купити собі щось якісне чи дорожче - дорівнює злочину. Але ж, це неправильна політика й піклуватися ми повинні у першу чергу про своє здоров’я. Без нас не буде кому турбуватися про рідних. Про це варто пам'ятати щодня та не економити на необхідних речах.

  Замисліться про те, які засоби особистої гігієни ви обираєте. Ми не приховуємо, що наші прокладки трохи дорожче класичних із супермаркету, але вони безпечні - виготовлені з целюлози та кукурудзяного волокна або тампони зі 100% органічної бавовни. Адже, вибираючи своєму малюку футболку ви не купуєте йому синтетичну річ, яка буде прилипати, парити та електризуватися. Ви шукаєте більш якісний (бавовняний/ лляний) одяг. У комфортній футболці дитині буде безпечно, а вам спокійно.

  Тоді чому, обираючи собі гігієнічні засоби - робите вибір на користь дешевого, що шкодить здоров’ю?

  Зробіть висновки, да віддайте перевагу безпечному та якісному.

 • expand_more expand_less
  Тальк у дитячій присипці

  Тальк - основний компонент будь-якої дитячої присипки, який є шкідливим інгредієнтом. Хоч і він має ряд переваг - вбирає вологу, допомагає уникнути попрілості, має захисні властивості для шкіри та використовується у косметиці в якості консерванту.

  Все ж таки, це дуже неоднозначний інгредієнт. Найбільша небезпека тальку для людей будь-якого віку, а особливо для дітей - це його "летючість". При використанні, дрібний порошок розлітається у різні боки та швидко вдихається. Накопичуючись в легенях, викликає алергію та астму у хронічній формі.

  Рекомендуємо не піддавати ризику своїх дітей, особливо якщо вони схильні до алергії або астми. Уникайте тальку у дитячій косметиці та краще виберіть ЕКО підгузки, в яких малюки не прітимуть.

 • expand_more expand_less
  Чим небезпечні фосфати? Частина 2

  У фосфатних порошках, якщо виробник вказує 15-20%, вміст фосфатів може бути вище за 40%. Їх практично неможливо виполоскати із одягу. Експериментально встановлено, щоб виполоскати більшу частину фосфатів треба прополоскати білизну мінімум 8-10 разів у гарячій воді. Однак, і цей метод не дає 100% гарантії успіху. Пральна машина полоскає білизну 2-3 рази у холодній або прохолодній воді.

  Як же захистити себе та свою сім'ю?
  1. Не контактуйте із фосфатними миючими засобами без рукавичок.
  2. При ручному пранні намагайтеся не вдихати пари та провітрювати приміщення частіше.
  3. Після ручного прання ретельно мийте руки з використанням мила.
  4. Після прання проводьте вологе прибирання.
  5. Полоскайте білизну 8-10 разів у гарячій воді.

  Звісно, ви можете користуватися цими запобіжними заходами та мінімізувати негативний вплив. Але ми пропонуємо - не ризикувати здоров’ям своєї родини та донести своїм покупцям про небезпеку цих миючих.

  ФОСФАТИ завдають шкоди як і людині так і природі. Вода із порошком потрапляє у стічні води, які не можна повністю очистити від фосфатів, навіть враховуючи сучасні технології очисних та фільтри.

  Потрапляючи у відкриту водойму, вони провокують ріст водоростей. Один грам триполіфосфата натрію стимулює утворення 5-10 кг водоростей. Вода починає цвісти, ростуть ціанобактерії, що виділяють токсини. Також, водорості не дозволяють проникати достатній кількості сонячного світла до рослин на дні водойми й ті гинуть. Після чого починається розкладання вмерлих організмів, які виділяють отруту - фенол, сірководень та метан. Водойма перетворюється на зелене болото.

  Ми самі знищуємо флору та фауну. Таку воду не можна пити та використовувати навіть у технічних цілях. І все це тому, що сотні людей випрали білизну порошком із фосфатами, який виробники використовують для отримання прибутку, не думаючи про наслідки.
  Коли ми говоримо про шкідливі інгредієнти для людини, треба замислюватися: “Чи загрожує це природі?”. Зробіть вибір безпечних засобів, бо вашим дітям та онукам доведеться жити у тих умовах, які ви для них створюєте сьогодні. Саме тому, ми пропонуємо ЕКО бренд “Friendly Organic”, в якому відсутні фосфати.

 • expand_more expand_less
  Чим небезпечні фосфати? Частина 1

  Фосфати - це солі фосфорних кислот, які застосовуються у виробництві, медицині, сільському господарстві як фосфорні добрива, використовуються у багатьох миючих засобах. Законом дозволено використовувати фосфати як домішки у харчовій промисловості для поліпшення товарного вигляду м’ясо-молочних та рибних виробів.

  Наприклад, у пральних порошках функції фосфатів (триполіфосфатів):
  - Знизити жорсткість води;
  - Поліпшити проникнення ПАР у волокна тканини, що збільшує ефективність прання.

  Тоді ж, що не так? Фосфати не виполіскуються із тканини та накопичуються у волокнах. Якщо, ваша постільна білизна та одяг випрані порошком із фосфатами то ваша сім'я наражається на небезпеку.

  Шкідливість фосфатів:
  - Порушують Рh клітин шкіри;
  - Викликають дерматити (в основному контактні);
  - Проникаючи у кров, змінюють її складову;
  - Можуть порушувати функції нирок, печінки, скелетних м'язів;
  - Провокують тяжкі отруєння;
  - Сприяють порушенням обмінних процесів;
  - Загострюють хронічні захворювання;
  - Накопичуються у клітинах шкіри;
  - Подразнюють слизові;
  - Викликають алергічні реакції та запалення;
  - Можуть стати причиною розвитку астми.

  Це далеко не всі “БОНУСИ”, які може подарувати порошок із фосфатами.

  Можливо зараз ви не страждаєте подібними порушеннями та взагалі не розумієте, чому ми вас залякуємо, проте дитячі алергії - це зовсім не міф, а сучасна реальність. Ви шукаєте причини в їжі, у домашніх тваринах, але тільки не в миючих засобах. І даремно. Адже саме вони, найчастіше стають тихим джерелом серйозних проблем. Якщо сьогодні ви відчуваєте себе нормально, це абсолютно не означає, що завтра ви не зіткнетеся із цим чудовим переліком “БОНУСІВ”.

 • expand_more expand_less
  Натуральне = органічне?

  (Псевдо) натуральна косметика - це косметика, в якій присутній незначний відсоток натуральних інгредієнтів. Тобто, продукт може представляти склад із ядерних хімічних складових, краплі соку алое чи екстракту кропиви, в такому випадку, він вже вважається натуральним. Йдеться саме про натуральну косметику, яка не має ЕКО маркувань/сертифікатів. Також, виробники такої продукції роблять його упакування, що максимально натякає на натуральність, різні написи про екологічність або малюють придумані ЕКО/БІО позначки.

  Чому так відбувається? Поняття "натуральна" не регламентована жодним законодавством або організацією. “Натуральна косметика”- в якій є хоча б один натуральний інгредієнт, а не органічний. Це означає, що умови вирощування рослин для крему, від посіву до збору не такі вже й екологічні.

  ОРГАНІЧНА косметика - косметика, яка отримала СЕРТИФІКАТ. До основних відмінностей органічної косметики від класичної або натуральної відносяться:
  - Органічна містить більше 70% натуральних компонентів;
  - Екстракти, що входять в продукцію, добуті з екологічно чистих рослин (вирощуються на спеціальних територіях, які відповідають законам органічного землеробства);
   - Відсутність будь-яких продуктів нафтовиробництва, синтетичних консервантів, ароматизаторів/  барвників, тільки консерванти природного походження;
  - Використання м'яких ПАР;
  - Не тестується на тваринах.

  ВИСНОВОК, натуральна косметика - це поле для недосвідченого покупця й нечесного продавця, який хоче при мінімальних затратах потрапити в ЕКО клуб.

  Органічна косметика - це праця, час, ефективність та реальна натуральність, підтверджена непідкупними організаціями. Наша команда “Ecokinder Brands” пропонує своїм партнерам саме таку, органічну продукцію.