Наші бренди

Eco by Naty

Бренд Eco by Naty був створений із турботою про дітей та навколишню середу. Вже 26 років власники бренду роблять уже можливе, щоб малюки зі всього світу ніколи не дізналися що таке опрілості та алергія. Та їм це вдається.


Детальніше

Friendly Organic

Місія Friendly Organic - створення екологічних та безпечних засобів для дому, де є діти та/або домашні тварини. Цією метою бренд керувався, коли розробляв кожну формулу засобу.


Детальніше

Everyday Baby

Батьки бренду Everyday Baby відповідально поставилися до продумування деталей та намагалися зробити всі свої продукті максимально функціональними. За основу роботи був узятий девіз "Because I care". Саме тому користуватися пляшечками та посудою бренду комфортно малюкам та їх батькам.


Детальніше

Tron

Одноразовий горщик для дітей. Відмінне рішення, коли малюку потрібен туалет, але він не доступний чи не гігієнічний. Tron - саме та річ, яка необхідна у дорозі, на прогулянці чи на екскурсії.


Детальніше

Officina Naturae

Officina Naturae є одним з лідерів на ринку органічної продукції, і входить в десятку кращих фабрик Європи з виробництва натуральної органічної косметики і миючих засобів для будинку.


Детальніше
arrow_upward