Наші бренди

Eco by Naty

Бренд Eco by Naty був створений із турботою про дітей та навколишню середу. Вже 26 років власники бренду роблять уже можливе, щоб малюки зі всього світу ніколи не дізналися що таке опрілості та алергія. Та їм це вдається.


Детальніше

Friendly Organic

Місія Friendly Organic - створення екологічних та безпечних засобів для дому, де є діти та/або домашні тварини. Цією метою бренд керувався, коли розробляв кожну формулу засобу.


Детальніше

Everyday Baby

Батьки бренду Everyday Baby відповідально поставилися до продумування деталей та намагалися зробити всі свої продукті максимально функціональними. За основу роботи був узятий девіз "Because I care". Саме тому користуватися пляшечками та посудою бренду комфортно малюкам та їх батькам.


Детальніше

Tron

Одноразовий горщик для дітей. Відмінне рішення, коли малюку потрібен туалет, але він не доступний чи не гігієнічний. Tron - саме та річ, яка необхідна у дорозі, на прогулянці чи на екскурсії.


Детальніше

Officina Naturae

Officina Naturae була створена у 2004 році в Італії. Компанія має власну виробничу лабораторію, в якій вони вивчають, розробляють та виробляють продукти, вироблені в Італії, з використанням натуральних інгредієнтів. Компанія вирішила використовувати якнайбільше італійських натуральних та органічних інгредієнтів.


Детальніше

Ecolunes

Компанія створена інженерами-хіміками, які працювали довгий час у косметичній та чистильній промисловості, які згодом стали більше усвідомлювати токсичний ризик, пов'язаний із щоденним використанням косметичних та засобів для чищення. Вони вирішили створити продукти, які будуть екологічно чистими та безпечними альтернативами для використання у кожному будинку.


Детальніше
arrow_upward